« Powrót

Wczasy odchudzające w atrakcyjnych polskich kurortach i uzdrowiskach czyli AQUA AEROBIC gimnastyka w wodzie dla każdego

13.02.2020; Autor: Sonia

Kompleksowy trening układu sercowo-naczyniowego, oddechowego i mięśniowego to świetny sposób na poprawę sprawności i kondycji w sanatorium, korzystając z turnusu rehabilitacyjnego prywatnie lub z dofinansowaniem PFRON.

Nie ważny jest Twój wiek czy figura, liczy się tylko doskonała zabawa i korzyści jakie z niej płyną. Wspomaga odchudzanie, nie obciąża kręgosłupa i chorych stawów, nie wymaga dużej sprawności fizycznej, masuje i ujędrnia ciało. Już po pierwszych zajęciach możesz poczuć pozytywne odprężenie i chęć do dalszych ćwiczeń.

To dobry sposób na wczasy odchudzające.

Komu w szczególności polecamy gimnastykę w wodzie na wczasach? Wszystkim!

Jako organizator turnusów z Dolnego Śląska proponujemy wczasy z zabiegami nad morzem i górach, które odnajdziecie na www.patrona.pl, organizowane przez biuro Patrona Wrocław. Znajdziecie tam prywatne sanatorium dla seniora, turnus rehabilitacyjny dla dzieci w każdym wieku, ośrodki rehabilitacyjne z basenem krytym, pobyty rehabilitacyjne dla niepełnosprawnych, sanatorium dla dzieci. Na naszej stronie widnieje wykaz ośrodków rehabilitacyjnych nad morzem, w górach oraz na nizinach. BURW Patrona Wrocław zaprasza osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności oraz osoby chętne poprawić stan swojego zdrowia na turnusie rehabilitacyjnym lub tygodniowym pobycie leczniczym.

Zapraszamy Was do skorzystania z oferty turnusów rehabilitacyjnych i pobytów leczniczych prywatnie lub z dofinansowaniem pefron w Dąbkach, Kołobrzegu, w Mielnie, w Łebie, w Stegnie, w Lądku Zdroju, w Świeradowie Zdroju i wielu innych uzdrowiskowych miejscowościach, które z łatwością odnajdziecie dzięki wyszukiwarce turnusów rehabilitacyjnych na www.patrona.pl. Na naszej stronie umieściliśmy również cennik turnusów rehabilitacyjnych prywatnie lub z dofinansowaniem PFRON.

Turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem pfron 2020 organizujemy w większości ośrodków rehabilitacyjnych zawartych w naszej ofercie na patrona.pl, znajdziecie tam między innymi uzdrowiska górskie, uzdrowiska na dolnym śląsku, nadmorskie kurorty, jeziora i niziny.

Osoby niepełnosprawne z psem lub kotem mogą skorzystać z wczasów zdrowotnych w sanatoriach przyjmujących zwierzęta. Dzięki hotelom akceptujących zwierzęta, nasi klienci moją uczestniczyć w turnusie rehabilitacyjnym z psem, kotem w Dąbkach, Lądku Zdroju, Kołobrzegu, Ustroniu Morskim, Polanicy Zdrój i wielu innych atrakcyjnych kurortach.

Każdy z naszych ośrodków rehabilitacyjnych, sanatorium, uzdrowisk posiada odpowiednią bazę rehabilitacyjną zapewniającą między innymi okłady borowinowe, masaże częściowe, podwodne i klasyczne, inhalacje, solankę, kąpiele i inne zabiegi wodne, laseroterapię, ultradźwięki. Proponujemy wczasy z minimum 2 zabiegami dziennie, a nawet takie z pakietem 32 zabiegów w trakcie turnusu dwutygodniowego. Turnusy zawierają również pełne wyżywienia oraz inne zajęcia dodatkowe, zajęcia kulturalno rekreacyjne, KO, wieczorki taneczne.

LAST MINUTE 2020 PROMOCJE TURNUSÓW POBYTY SANATORYJNE NAD MORZEM W GÓRACH SANATORIA SPA OŚRODKI REHABILITACYJNE WCZASY Z ZABIEGAMI

W naszej ofercie rehabilitacyjnej 2020 odnajdziecie już pierwsze oferty last minute nad morzem i w górach na turnus rehabilitacyjno wypoczynkowy również z dofinansowaniem pefron. Proponujemy również turnusy w kameralnych, spokojnych miejscowościach jak Dąbki między Jeziorem Bukowo a Morzem Bałtyckim, położone koło Koszalina , Międzywodzie położone między Morzem Bałtyckim a Zatoką Kamieńską, Stegna w okolicach Trójmiasta.

Jeżeli wybieracie sanatorium z basenem krytym, w naszym wykazie ośrodków rehabilitacyjnych odnajdziecie aż 22 propozycje. Są to między innymi baseny pływackie, baseny solankowe, baseny wychodzące na zewnątrz, baseny rehabilitacyjne jacuzzi. W 90% naszych ofert można korzystać z nich bezpłatnie, w cenie turnusu.

Dla rodzin z dziećmi lub osób ceniących większy spokój i swobodę proponujemy pobyt rehabilitacyjny pfron w domkach, oddzielonych od głównego budynku ośrodka rehabilitacyjnego. Domki letniskowe, domki drewniane oraz domki murowane nad morzem dają Wam taką możliwość. Ich główną zaletą jest niska cena również na pobyty zdrowotne. Dla rodzin z dziećmi na wczasach przygotowane jest również wiele bezpłatnych atrakcji dla najmłodszych: plac zabaw, pokoje zabaw, trampoliny, wypożyczalnia gokartów, boiska do koszykówki, siatkówki, ping pong, korty tenisowe. W trakcie pobytu rehabilitacyjnego odbywają się również wycieczki krajoznawcze autokarem, grill z pieczeniem kiełbasek, wieczorki taneczne, wycieczki piesze z przewodnikami uzdrowiska, zwiedzanie muzeum czy rejs statkiem.Z różnych zakątków internetu

» TURNUSY REHABILITACYJNE NAD MORZEM 2023

25.02.23 - patrona.pl

BURW Patrona Wrocław zaprasza osoby niepełnosprawne z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności na turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych pfron nad morzem 2023.

» PATRONA ORGANIZATOR TURNUSÓW REHABILITACYJNYCH 2023

24.02.23 - Patrona.pl

Biuro Usług Rehabiltacyjno - Wypoczynkowych PATRONA jest koncesjonowanym Organizatorem Turystyki.

» TURNUSY REHABILITACYJNE W GÓRACH – UZDROWISKA KŁODZKIE 2021

01.12.20 - BURW Patrona

Organizator turnusów rehabilitacyjnych PATRONA S.

» Turnusy rehabilitacyjne nad morzem – Kołobrzeg 2021

01.12.20 - BURW Patrona

BURW Patrona Wrocław zaprasza osoby niepełnosprawne z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności na turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych pfron nad morzem 2021.

» Bon Turystyczny 500+ dla każdego dziecka

21.07.20 - Patrona

Bon Turystyczny 1000+ dla każdego niepełnosprawnego dziecka z opiekunemUprzejmie informujemy, że już wkrótce wszystkie usługi prezentowane na stronie patrona.

» KORONAWIRUS INFORMACJE O TURNUSACH REHABILITACYJNYCH PATRONA 2020

20.03.20 - Patrona

Szanowni Państwo, W związku z licznymi zapytaniami Klientów Patrona.

» TURNUSY REHABILITACYJNE W GÓRACH 2020 z dofinansowaniem pfron

18.02.20 - Dagmara Mielnik

Organizator turnusów rehabilitacyjnych PATRONA S.