OPIS OŚRODKA / GALERIE

Ośrodek wypoczynkowy "KRYSTYNA" w Rewie:
Willa Krystyna usytuowana jest w spokojnej miejscowości – Rewie nad Zatoka Pucką w sąsiedztwie Parku Krajobrazowego, ok. 200m od morza w oazie ciszy i spokoju. Brak jakiegokolwiek przemysłu i bogactwo jodu sprawia, że spędzony urlop jest dobrodziejstwem dla organizmu. Miejscowość jest znana z windsurfingu i innych sportów wodnych. Na terenie obiektu znajdują się: jadalnia, salka gimnastyczna oraz zaplecze zabiegowe.
Okolice Rewy:
Witajcie na Nordzie! Tak wita Was Rewa, maleńka wioska w Zatoce Gdańskiej niezwykle położona u nasady „Szperku”, czyli ponadkilometrowej mierzei rewskiej. Ten powstały dzięki prądom morskim pasek piasku wychodzący głęboko w morze przyciąga windsurferów, kitesurferów i innych miłośników wiatru i wody. Płycizna pomiędzy Półwyspem Helskim a Rewą jest pokonywana corocznie marszem „po wodzie”!!! , tzw. Marszem Śledzia. Jak widać okolice Rewy obfitują w śmiałków! Mało uczęszczane plaże, łąki pełne ptactwa wodnego tworzą rzadki dziś klimat dzikiego wybrzeża. Planując wycieczki należy pamiętać, że jesteśmy na Kaszubach. Zatem koniecznie jedźmy do Pucka, tam zjemy takie cuda jak: śledź po kaszubsku (przepis :)) kaszubska zupa rybna, i wiele innych specjałów. Jarmarki Kaszubskie odbywają się w Rumi, Kartuzach, Sopocie – koniecznie trzeba odwiedzić jeden i kupić coś lokalnego, przekąsić jakiś kaszubski przysmak. O Kaszubszczyźnie północnej warto dowiedzieć się więcej => stowarzyszenienorda-lot. Za Rumią, Wejherowem zaczynają się jedne z najpiękniejszych lasów liściastych w kraju – bukowe i mieszane lasy porastające strome wzgórza – krajobraz jakby górski, poprzecinany dolinami potoków. => Na mapce kilka ścieżek edukacyjnych w lasach, ale można łatwo znaleźć sobie swoje ulubione miejsce www.gdansk.wejherowosciezki-edukacyjne Ogromnym atutem Rewy jest możliwość dostania się autobusem 146 do Gdyni. A w Gdyni: Muzeum Morskie - Dar Pomorza, Akwarium Morskie – prezentujące żywe zwierzęta i rośliny mórz i oceanów. Dodajmy do tego Oksywie, Sopot z molem, Grandem i deptakiem, Gdańsk: Dwór Artusa, Wyspa Spichrzów, Długi Targ, kościół Mariacki, i kilkadziesiąt innych.
Dodajmy, że wszystkie te atrakcje spina Szybka Kolej Miejska, do której możemy wsiąść w Gdyni lub w Rumii (najpierw autobusem linii M).
Orientacyjne odległości od ośrodka:
- Sklep: 300m
- Kościół: 300m
Ośrodek




Otoczenie







pobyty wczasowe wakacje dla rodziny wczasy zdrowotne wczasy nad morzem wczasy w Rewie wczasy w Gdyni wczasy lecznicze pobyt w Rewie ośrodek wczasowy nad bałtykiem ośrodek Krystyna Rewa ośrodek wypoczynkowy tanie wczasy nad bałtykiem wypoczynek nad morzem wczasy nad morzem krystyna ośrodek wczasowy wczasy na wybrzezu wczasy morze ośrodek Krystyna wakacje nad morzem wczasy morze Rewa ośrodek wczasowy nad morzem pobyt wczasowy









Informacja o stanie zdrowia