Niestety ta oferta została niedawno wycofana.

Zobacz inne ciekawe oferty:

• Turnusy rehabilitacyjne »

• Pobyty Lecznicze »

Lub przejdź do strony głównej

Rezerwując online oszczędzisz 10 zł/osoby*
Rabat naliczany jest automatycznie na stronie podsumowania rezerwacji
Facebook

Krystyna

OD/22/03/11 ważny do 07.03.2014r.
Obiekt położony jest w spokojnej miejscowości - Rewa, nad Zatoką Pucką koło Gdyni. Plaża oddalona jest o ok. 400m a mikrokliamt bogaty w jod sprawia, że spędzony urlop jest dobrodziejstwem dla organizmu. W miejscowość można zapoznać się ze stosunkowo młodą dziedziną sportu jaką jest windsurfing. Na terenie obiektu znajdują się: jadalnia, salka gimnastyczna oraz zaplecze zabiegowe.
 • Opis miejscowości
  kliknij, aby rozwinąć
  kliknij, aby zwinąć

  Witajcie na Nordzie! Tak wita Was Rewa, maleńka wioska (Zatoka Gdańska) niezwykle położona u nasady „Szperku”, czyli ponadkilometrowej mierzei rewskiej. Ten powstały dzięki prądom morskim pasek piasku wychodzący głęboko w morze przyciąga windsurferów, kitesurferów i innych miłośników wiatru i wody. Płycizna pomiędzy Półwyspem Helskim a Rewą jest pokonywana corocznie marszem „po wodzie”! , tzw. Marszem Śledzia.

  Planując wycieczki należy pamiętać, że jesteśmy na Kaszubach. Warto odwiedzić Puck, tam zjemy takie cuda jak: śledź po kaszubsku i wiele innych specjałów. Jarmarki Kaszubskie odbywają się w takich miejscowościach jak: Ruma, Kartuzy, Sopot – koniecznie trzeba odwiedzić jeden i kupić coś lokalnego, przekąsić jakiś kaszubski przysmak.  

  Za Rumią, Wejherowem zaczynają się jedne z najpiękniejszych lasów liściastych w kraju – bukowe i mieszane lasy porastające strome wzgórza – krajobraz jakby górski, poprzecinany dolinami potoków.

  Ogromnym atutem Rewy jest możliwość dostania się autobusem 146 do Gdyni. Gdynia to znów: Muzeum Morskie - Dar Pomorza,  Akwarium Morskie   – prezentujące żywe zwierzęta i rośliny mórz i oceanów. Dodajmy do tego Oksywie, Sopot z molem, Grandem i deptakiem, Gdańsk: Dwór Artusa, Wyspa Spichrzów, Długi Targ, kościół Mariacki, i kilkadziesiąt innych.

Korzystne ceny w 2014
Oferty ograniczone czasowo
Sprawdź cenę
Wybierz konkretny termin, liczbę osób i typ pokoju, aby zobaczyć cenę
Ilość os.
Typ pokoju
Twój termin: 01.01.1970 - 01.01.1970
Twoja cena: 0 pln