Rezerwując online oszczędzisz 50 zł/osoby*
Rabat naliczany jest automatycznie na stronie podsumowania rezerwacji

Eskulap

Obiekt nowoczesny, o wysokim standardzie. Położony w centrum Rymanowa Zdroju - na terenie rozległego parku zdrojowego, ulubionego miejsca spacerów wszystkich odwiedzających uzdrowisko , 150 m od Pijalni Wód Mineralnych. Budynek bez barier architektonicznych, wyposażony w windy. Na miejscu znajduje się Zakład Przyrodoleczniczy połączony z częścią hotelową, co zapewnia pełny komfort leczniczy. Do dyspozycji gości pokoje 2,3- osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. W obiekcie znajduje się również recepcja, stołówka, świetlica oraz na każdym oddziale gabinet lekarski i dyżurka pielęgniarska.
 • Opis miejscowości
  kliknij, aby rozwinąć
  kliknij, aby zwinąć

  Rymanów Zdrój – przepięknie położony w jednym z najczystszych ekologicznie regionów Polski, z dala od dużych ośrodków miejskich. Wspaniała nieskażona przyroda ,bodźcowy klimat , czyste powietrze - sprzyjają leczeniu, odpoczynkowi i pełnemu relaksowi oraz stanowią czynnik wzmacniający odnowę naturalnej odporności człowieka.

  O wyjątkowości Rymanowa na mapie polskich uzdrowisk decydują również występujące tutaj wody mineralne. Są to wody chlorkowo - wodorowęglanowo-sodowe, jodkowe z zawartością naturalnego CO2, wykorzystywane głównie do kąpieli, inhalacji i kuracji pitnej. Najważniejsze spośród nich to źródła: "TYTUS", "KLAUDIA"  i "CELESTYNA".

  Rymanów Zdrój to wspaniałe miejsce do czynnego wypoczynku, uprawiania sportu oraz górskiej turystyki pieszej i rowerowej. Sprzyjają temu liczne oznakowane ścieżki spacerowe i trasy rowerowe umożliwiające zwiedzanie okolicznych zabytków i atrakcji turystycznych.               

  Uzdrowisko Rymanów to dogodne miejsce wypadowe na wycieczki w Bieszczady, na Słowację oraz na Ukrainę (do Lwowa). W najbliższej okolicy zwiedzić można jedyny w Polsce Skansen Przemysłu Naftowego w Bóbrce, ruiny zamku "Kamieniec" (akcja "Zemsty" A.Fredry), Rezerwat Skalny "Prządki", Skansen Budownictwa Ludowego w Sanoku, Muzeum Historyczne z Galerią Obrazów Z. Beksińskiego w Sanoku.  

Korzystne ceny w 2014
Oferty ograniczone czasowo
Sprawdź cenę
Wybierz konkretny termin, liczbę osób i typ pokoju, aby zobaczyć cenę
Ilość os.
Typ pokoju
Twój termin: 01.01.1970 - 01.01.1970
Twoja cena: pln