Niestety ta oferta została niedawno wycofana.

Zobacz inne ciekawe oferty:

• Turnusy rehabilitacyjne »

• Pobyty Lecznicze »

Lub przejdź do strony głównej

Rezerwując online oszczędzisz 10 zł/osoby*
Rabat naliczany jest automatycznie na stronie podsumowania rezerwacji
Facebook

Cechsztyn

OD/32/0022/13 ważny do 05.04.2016
Cechsztyn usytuowany jest ok. 200 m od plaży. Wspaniałe walory przyrody z malowniczym klifem, porośniętymi lasem sosnowym wydmami i specyficzny nadmorski mikroklimat to doskonałe miejsce na wypoczynek. Ośrodek idealnie wpisuje się w tę scenerię proponując gościom regenerację, odprężenie i wypoczynek, czyli szeroko pojętą odnowę.
 • Opis miejscowości
  kliknij, aby rozwinąć
  kliknij, aby zwinąć

  Ustronie Morskie to  miejscowość położona na Pomorzu Zachodnim, doskonałe miejsce na wyjazd na turnus rehabilitacyjny nad morzem o każdej porze roku. Zaletą klimatu Ustronia jest obecność w powietrzu aerozolu morskiego, który działa zbawiennie na schorzenia dróg oddechowych, ponadto panuje tutaj jedno z najwyższych stężeń jodu w Europie. Sosnowy las otaczający miejscowość z dwóch stron, piękny brzeg klifowy oraz szeroka piaszczysta plaża z dwoma molami spacerowymi to niezaprzeczalne atuty tej miejscowości. W lesie kołobrzeskim rosną dwa najstarsze dęby w Polsce - dąb "Bolesław" - 800 lat i dąb "Warcisław" - 640 lat. Dotrzeć tam można szlakiem rowerowym  z Ustronia.

  W wolnym czasie można pospacerować po molo, odwiedzić w Gąskach 50-metrową latarnię morską z 1878 roku. Bardziej zapaleni sportowcy mogą w Malechowie pojeździć konno lub polatać w Aeroklubie w Bagiczu na motolotni lub samolotem, a i wędkarze nie będą rozczarowani, gdyż w tej części wybrzeża występują rzadkie gatunki ryb. Nuda z pewnością doskwierać nie będzie, zwłaszcza zaś latem, gdy organizowane są liczne imprezy plenerowe. W maju wielbiciele motoryzacji powinni udać się na Zjazd Starych i Zabytkowych Samochodów, w lipcu i sierpniu natomiast odbywają się coroczne Motolotniowe Mistrzostwa Polski o Puchar Bałtyku, zawody Strongmen, eliminacje do Mistrzostw Polski w Plażowej Piłce Siatkowej Mężczyzn, a także wiele imprez muzycznych. W sezonie odbywa się w Ustroniu sporo imprez dla rodzin i dzieci.

   


Brak aktualnych ofert na 2015r
Zadzwoń - dowiedz się więcej:
71 339 71 37
71 362 86 11
694 650 008
600 223 262