Przekonaj się, że CENY w Patronie są niższe niż w Ośrodkach dzięki specjalnym bonifikatom dla naszych Klientów!
Jeżeli znajdziesz na stronie Ośrodka cenę niższą niż u nas, zwrócimy Ci różnicę*

Znajdź interesującą Cię opinię

Zobacz wszystkie

Marzenie w Zakopanem

Moskwa krystyna

15.12.2017

Byliśmy u P. Marzenki 2 razy w tym ośrodku wspaniali ludzie bardzo mi się podobało napewno kiedyś pojadę jeszcze raz Pozdrawiam.

Cechsztyn w Ustroniu Morskim

Zakrzewska

18.03.2018

super ośrodek rewelacja w zabiegach i jedzenie dobre jadę w tym roku znowu i zajmę miejsce na drugi rok

Trojan w Lądku Zdrój

Snopek

22.04.2018

Pokoje od strony lasu troszkę za ciemne ale ogólnie ośrodek SUPER !. Obsługa uczynna i bardzo chętna do pomocy a szczególnie szef Robert, wszędzie go pełno. Jedzenie, nie do przejedzenia i bardzo smaczne. Baza zabiegowa szeroka i bardzo pomocna, szkoda tylko że tak skracana czasowo. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z pobytu tam i na pewno nie był to mój ostatni pobyt w tym ośrodku. Serdecznie pozdrawiam wszystkich pracowników i tak trzymać dalej. Roman ,,BOCIAN"

Jantar w Polanicy Zdroju

Sierpina

04.05.2018

Bardzo dobry ośrodek.Jedzenie przepyszne,domowe.Obsługa bardzo dobra,miła,serdeczna .Atmosfera sprzyjająca wypoczynkowi.Program k-o super,nie można się nudzić.Polecam!!

Flisak w Sarbinowie

Dobrowolski

20.06.2018

Razem z żoną byliśmy kuracjuszami FLISAKA 26.05-08.06.2018. Ładny i dobrze utrzymany ośrodek położony bardzo blisko plaży.Miły i uprzejmy personel socjalny oraz miły i kompetentny personel prowadzący zabiegi rehabilitacyjne. Czas wolny dla chętnych w dużym stopniu zorganizowany. Bardzo dobry ośrodek rehabilitacyjno - wypoczynkowy.

Maxim w Łebie

ąndrzejczyk-zawada

20.06.2018

pobyt w osrodku będę wspomina c bardzo dobrze wspaniałe jedzenie opieka rehabilitantek wspaniała okolica cudowna .Tam na prawdę można wypocząć a i mozna co wieczór się rozerwać przy imprezach organizowanych przez K.O

Zdrowotel w Łebie

Krysiak Elżbieta

14.09.2018

Bardzo dobrze zorganizowany odpoczynek, miła obsługa, chce się powracać

Fala w Stegnie

Lipowczyk

15.09.2018

Byłam z mężem w czerwcu na wczasach rehabilitacyjnych i jesteśmy bardzo zadowoleni ładny ośrodek, dobre jedzenie,czysto pokoje schludne otoczenie blisko las w którym najedliśmy się jagód do plaży spacerkiem 20min plaża szeroka czysta w ośrodku bardzo miła obsługa dodatkowe wycieczki wieczorki taneczne placFitnes no i wspaniałe tężnie z których można korzystać przez cały dzień aieczorem podświetlane zmiennymi kolorami polecamy ten ośrodek

Magnolia w Kołobrzegu

Zychla Maria

25.09.2018

Z przyjemnością polecam wszystkim zainteresowanym Magnolię Spa w Kołobrzegu, na wspaniały wypoczynek z rehabilitacją, rekreacją a przede wszystkim kapitalnym jedzonkiem. Na pewno tam jeszcze pojadę!

Damis w Krynicy Zdroju

elwart aurelia

29.01.2018

polecam w każdym wariancie jedzenia bardzo dobre, marketing i obsluga Pani Małgosi na szóstkę. Byłam chyba już 8 razy i w tym roku tj. 2018 też planuję pobyt. Pozdrawiam Damis!!!!

Facebook