Bon Turystyczny 500+ dla każdego dziecka

21.07.2020; Autor: Patrona

Bon Turystyczny 1000+ dla każdego niepełnosprawnego dziecka z opiekunem

Uprzejmie informujemy, że już wkrótce wszystkie usługi prezentowane na stronie patrona.pl będzie można zakupić z wykorzystaniem Bonu Turystycznego.

Świadczenie w formie bonu turystycznego będzie przyznawane na dziecko, na które przysługuje owiadczenie wychowawcze lub dodatek wychowawczy Rodzina 500+. Na każde dziecko przysługuje jeden bon w wysokości 500 zł. W przypadku dziecka z niepełnosprawnością przysługuje dodatkowy bon w wysokości 500 zł.

Czyli razem będzie przysługiwało 1000, zł dla dziecka niepełnosprawnego z opiekunem.

Za pomocą bonu turystycznego będzie można opłacić turnusy rehabilitacyjne, turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem pfron, turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem pfron 2020, turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem pfron 2020 nad morzem, turnusy rehabi...

Czytaj więcej...

Z różnych zakątków internetu

» KORONAWIRUS INFORMACJE O TURNUSACH REHABILITACYJNYCH PATRONA 2020

20.03.20 - Patrona

Szanowni Państwo, W związku z licznymi zapytaniami Klientów Patrona.

» TURNUSY REHABILITACYJNE W GÓRACH 2020 z dofinansowaniem pfron

18.02.20 - Dagmara Mielnik

Organizator turnusów rehabilitacyjnych PATRONA S.

» Turnusy Rehabilitacyjne nad morzem 2020

14.02.20 - Patrona

Pragniemy przybliżyć zalety pobytu zdrowotnego nad morzem na Wybrzeżu wschodnim.

» Wczasy odchudzające w atrakcyjnych polskich kurortach i uzdrowiskach czyli AQUA AEROBIC gimnastyka w wodzie dla każdego

13.02.20 - Sonia

Kompleksowy trening układu sercowo-naczyniowego, oddechowego i mięśniowego to świetny sposób na poprawę sprawności i kondycji w sanatorium, korzystając z turnusu rehabilitacyjnego prywatnie lub z dofinansowaniem PFRON.

» Turnusy Rehabilitacyjne Dla Dzieci Nad Morzem 2020

09.02.20 - Patrona

BURW Patrona Wrocław zaprasza osoby niepełnosprawne z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności na turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych pfron Sanatorium Uzdrowiskowe Argentyt 2020.

» ULGA REHABILITACYJNA dla osób niepełnosprawnych w rozliczeniu rocznym PIT 2019

06.02.20 - Patrona

Niewątpliwą zaletą dla osób niepełnosprawnych związane z uczestnictwem w turnusie rehabilitacyjnym to ULGA REHABILITACYJNA PIT 2019 Turnus rehabilitacyjny Patrona 2019 odliczysz w ramach ulgi rehabilitacyjnej, zobacz poniżej: W rocznym rozliczeniu podatkowym podatnik – osoba niepełnosprawna może korzystać z odliczenia od dochodu wydatków na cele rehabilitacyjne oraz wydatków związanych z ułatwieniem wykonywania czynności życiowych, poniesionych w roku podatkowym przez podatnika będącego osobą niepełnosprawną lub podatnika, na którego utrzymaniu pozostają osoby niepełnosprawne.

» Patrona Organizator turnusów rehabilitacyjnych 2020

05.02.20 - Dagmara Mielnik

Biuro Usług Rehabiltacyjno - Wypoczynkowych PATRONA jest koncesjonowanym Organizatorem Turystyki figurującym w Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych CEOTiPUNPUT: nr ewidencyjny: 5449, nr rejestrowy: 5560-02, nr zaświadczenia: 312/7/2006, organ wpisujący do rejestru: Marszałek Województwa Dolnośląskiego, zabezpieczenie finansowe: gwarancja ubezpieczeniowa AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.