Regulamin promocji

Regulamin promocji oferowanych na portalu www.patrona.pl oraz www.spa-medical.net obowiązujący od dnia 25 stycznia 2016 roku do odwołania.

1. Promocje cen usług oferowane na portalach www.patrona.pl są wyrażeniem orientacyjnych cen prezentowanych usług i nie są ofertą w rozumieniu art 66.kodeksu cywilnego.

2. Promocje skierowane są wyłącznie do Klientów indywidualnych i umożliwiają Klientowi zawarcie jednej umowy w czasie trwania promocji dla maksymalnie 4 osób.

3. Promocje cen usług mogą być oznakowane w cenniku określonymi nazwami np. Wczesne Lato, Lato, First Minute (FM), Last Minute (LM) oraz wyróżnione kolorami.

4. Promocje oraz inne zniżki, w tym z tytułu uczestnictwa w Klubie Kuracjusza oraz z tytułu posiadania Karty Dużej Rodziny, nie sumują się.

5. Promocje odnoszą się wyłącznie do cen dla osób dorosłych zakwaterowanych w pokoju 2-os. lub pokoju 3-os. Ceny w pokoje 1-os. nie są objęte promocjami.

6. Promocje obowiązują wyłącznie w czasie ich trwania, od momentu ogłoszenia promocji do czasu ich odwołania. Promocje nie odnoszą się do umów zawartych przed ogłoszeniem promocji oraz po odwołaniu promocji.